ЖС „Зајас“: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
{{Никулец за железничка станица во Република Македонија}}
 
[[Категорија:Железнички станици во Република Македонија|Зајас]]
941.847

уредувања