Разлика помеѓу преработките на „Група 4 на периодниот систем“

с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: tr:Titanyum grubu)
с (Бот: козметички промени)
 
{{Елементи}}
{{Link FA|lmo}}
 
[[Категорија:Групи од периодниот систем]]
 
{{Link FA|lmo}}
 
[[ar:عناصر المجموعة الرابعة]]
941.847

уредувања