Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
с (Бот: козметички промени)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за личност
| име=Грацијан<br />
| портрет=158 Gratianus.jpg
| опис=Цар на [[Римска империја|Римската империја]]
941.847

уредувања