Разлика помеѓу преработките на „Горно Ботушје“

Одземени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: sr:Горње Ботушје)
с (Бот: козметички промени)
== Демографија ==
 
== Општествени институции ==
 
== Администрација и политика ==
== Редовни настани ==
 
== Личности ==
 
== Култура и спорт ==
 
== Иселеништво ==
 
== Надворешни врски ==
 
{{Населени места во општина Македонски Брод (2005)}}
 
 
[[Категорија:Македонски села]]
941.847

уредувања