Разлика помеѓу преработките на „Вестминстер“

Одземени 55 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
с
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{otheruses}}
[[Податотека:westminster-lokacija.png|thumb|right|250px|Местоположбата на Вестминстер во рамките на [[Голем Лондон]]]]