Разлика помеѓу преработките на „Витоша“

Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Замена на Image:DSC03375.jpg со Image:View_from_Vitosha_Montain,_Sofia_03375.jpg (од страна на GeorgHH поради: File renamed).)
с (Бот: козметички промени)
 
{{Гео-никулец}}
 
[[Категорија:Планини во Бугарија]]
 
941.847

уредувања