Варошки Поток: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
{{Никулец за поток во Република Македонија}}
 
[[Категорија:Потоци во Република Македонија|Варошки Поток]]
941.847

уредувања