Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: ro:Valentina Matvienko)
с (Бот: козметички промени)
* [http://echo.msk.ru/programs/beseda/524872-echo/ Интервју на радио „Еко Москви“] — 07.07.2008
{{Биог-никулец}}
 
[[Категорија:Руски политичари]]
 
941.847

уредувања