Разлика помеѓу преработките на „Хисен Рамадани“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Измена категорије Категорија:Македонски албанци
с (Брзо додавање категорија Тетовци (со користење на HotCat))
с (Бот: Измена категорије Категорија:Македонски албанци)
 
[[Категорија:Родени во Тетовско]]
 
[[Категорија:Пирок]]
[[Категорија:Македонски албанциАлбанци]]
 
[[Категорија:Македонски албанци]]
 
[[Категорија:Македонски политиколози]]
 
[[Категорија:Македонски политичари]]
 
[[Категорија:Пратенички состав 1994-1998]]
 
[[Категорија:Тетовци]]
941.847

уредувања