Разлика помеѓу преработките на „Сулејман Рушити“

с
Бот: Измена категорије Категорија:Македонски албанци
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: Измена категорије Категорија:Македонски албанци)
 
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:македонскиМакедонски албанциАлбанци]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2006]]
 
[[sr:Сулејман Рушити]]
941.847

уредувања