Разлика помеѓу преработките на „Ресул Шабани“

Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Измена категорије Категорија:Македонски албанци
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
с (Бот: Измена категорије Категорија:Македонски албанци)
==Референци==
<references/>
 
[[Категорија:Македонски писатели]]
[[Категорија:Албански писатели]]
[[sq:Resul Shabani]]
 
[[Категорија:Членови на ДПМ]]
[[Категорија:Македонски албанциАлбанци]]
 
[[Категорија:Македонски албанци]]
 
[[Категорија:Стружани]]
 
[[Категорија:Родени во Струшко]]
[[Категорија:Калишта]]
 
[[sq:Resul Shabani]]
[[Категорија:Калишта]]
941.847

уредувања