Разлика помеѓу преработките на „Боровичене“

Одземени 4 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
== Демографија ==
 
== Општествени институции ==
 
== Администрација и политика ==
Редовно на христијанскиот празник Илинден луѓето од село Боровичене одржуваат годишни празници во текот на три дена.
 
== Личности ==
 
== Култура и спорт ==
 
== Иселеништво ==
 
== Надворешни врски ==
941.847

уредувања