Разлика помеѓу преработките на „Борка Талески“

Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Категорија:Починати во 1942 година)
с (Бот: козметички промени)
 
{{биог-никулец}}
 
[[Категорија:Македонци]]
[[Категорија:Македонски народни херои]]
941.847

уредувања