Баликесир (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: tk:Balykesir (il))
с (Бот: козметички промени)
 
{{Шаблон:Турски провинции никулец}}
{{Шаблон:Провинции во Турција}}
 
[[Категорија:Провинции во Турција]]
 
{{Шаблон:Провинции во Турција}}
 
[[ace:Propinsi Balıkesir]]
941.847

уредувања