Разлика помеѓу преработките на „Арвати“

Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
== Демографија ==
 
== Општествени институции ==
 
== Администрација и политика ==
* [[Алексо Лозановски]] (р. [[13 мај]] [1934]) - македонски поет и раскажувач.
 
== Култура и спорт ==
 
== Иселеништво ==
 
== Надворешни врски ==
941.847

уредувања