Анадолски јазици: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
Нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
== Анадолски јазици ==
 
* '''Рани'''
941.847

уредувања