Разлика помеѓу преработките на „Алогизам“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
{{Лингвистика-никулец}}
 
[[Категорија:фигуриФигури (стилистика)]]
941.847

уредувања