Разлика помеѓу преработките на „Алданци“

Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
== Демографија ==
 
== Општествени институции ==
 
== Администрација и политика ==
* [[Живко Јанкуловски]]
 
== Култура и спорт ==
 
== Иселеништво ==
 
== Надворешни врски ==
941.847

уредувања