Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: it:Album dal vivo)
с (Бот: козметички промени)
 
== Видете уште ==
* [[Студиски албум]]
 
== Референци ==
941.847

уредувања