Коста Шахов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Инфокутија Личностза личност
| име = Коста Шахов
| портрет = Коста_Шахов..._1.jpg‎
941.847

уредувања