Разлика помеѓу преработките на „Анастасиј II“

Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност
| име=Анастасиј II<br />
| портрет=Solidus-Anastasius II-sb1463.jpg
941.847

уредувања