Разлика помеѓу преработките на „Јустинијан II“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност
| име=Јустинијан II Ринотмет<br/>
| портрет=Solidus-Justinian II-Christ b-sb1413.jpg
941.847

уредувања