Ирене-Жил Бјенеме: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност |
име=Ирене-Жил Биенаме |
портрет=Irénée-Jules_Bienaymé.jpeg |
941.847

уредувања