Разлика помеѓу преработките на „Ресул Шабани“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Брзо додавање категорија Калишта (со користење на HotCat))
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Инфокутија Личностза личност
| име = Ресул Шабани
| портрет =
941.847

уредувања