Љубка Рондова: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Инфокутија Личностза личност |
име=Љубка Рондова |
портрет=Lubka-Rondova.jpg |
941.847

уредувања