Разлика помеѓу преработките на „Нумеријан“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност
| име=Нумеријан<br/>
| портрет=AV Antoninianus Numerianus.JPG
941.847

уредувања