Разлика помеѓу преработките на „Констанциј II“

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност |
име=Константиј II|
портрет=Bust of Constantius II (Mary Harrsch).jpg|
941.847

уредувања