Даниел Московски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 13 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
Ред 1:
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност
| име=Даниел Московски
| портрет=Danila_titularnik.jpg
941.847

уредувања