Разлика помеѓу преработките на „Филипик Вардан“

Додадени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с (Бот Додава: sl:Filipik Bardan)
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личност
{{Биографија инфо
| име=Филипик Вардан<br/>
| портрет=Solidus-Philippicus-sb1447.3.jpg
941.847

уредувања