Разлика помеѓу преработките на „Ираклиј II“

Додадени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с (Бот Додава: an:Heracleonas)
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личност
{{Биографија инфо
| име=Ираклиј II<br/>
| портрет=Solidus-Heraclius-sb0764.jpg
941.847

уредувања