Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Додадени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с (Бот Додава: fi:Gratianus (keisari))
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личност
{{Биографија инфо
| име=Грацијан<br/>
| портрет=158 Gratianus.jpg
941.847

уредувања