Разлика помеѓу преработките на „Констанциј II“

Додадени 6 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с (Бот Додава: an:Constancio II)
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личност |
{{Биографија инфо |
име=Константиј II|
портрет=Bust of Constantius II (Mary Harrsch).jpg|
941.847

уредувања