Николај I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с (Бот Додава: vi:Nikolai I của Nga)
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личност
{{Биографија инфо
| име=Николај I
| портрет=Tsar Nicholas I.PNG
941.847

уредувања