Разлика помеѓу преработките на „Абдул Азис“

Додадени 6 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с (Бот Додава: af:Abdülaziz)
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија Личност
{{Биографија инфо
| име=Абдул Азис
| портрет=Abdul-aziz.jpg
941.847

уредувања