Разлика помеѓу преработките на „Селим III“

Додадени 6 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с (Бот Додава: af:Selim III)
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личност
{{Биографија инфо
| име=Селим III
| портрет=Selim3.jpg
941.847

уредувања