Разлика помеѓу преработките на „Цветан Тодоров“

Додадени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личност |
{{Биографија инфо |
име=Цветан Тодоров |
портрет= |
941.847

уредувања