Разлика помеѓу преработките на „Абдул Азис“

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: af:Abdülaziz
с (Категорија:Починати во 1876 година)
с (Бот Додава: af:Abdülaziz)
[[Категорија:Починати во 1876 година]]
 
[[af:Abdülaziz]]
[[ar:عبد العزيز الأول]]
[[bg:Абдул Азис]]
21.521

уредување