10 април (починале): Разлика помеѓу преработките

Одземени 50 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
сНема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=март 2010}}
 
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1915]]