Монровија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ie:Monrovia
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hif:Monrovia; козметички промени)
с (Бот Додава: ie:Monrovia)
[[hy:Մոնրովիա]]
[[id:Monrovia]]
[[ie:Monrovia]]
[[io:Monrovia]]
[[is:Monróvía]]
58.155

уредувања