Едвард Џенер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: lv:Edvards Dženners
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: el:Έντουαρντ Τζέννερ)
с (Бот Додава: lv:Edvards Dženners)
[[lb:Edward Jenner]]
[[lt:Edward Jenner]]
[[lv:Edvards Dženners]]
[[mr:एडवर्ड जेनर]]
[[nl:Edward Jenner]]
86.434

уредувања