Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Марија Магдалена“

с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Mary Magdalene}})
с
[[Категорија:Исус Христос]]
[[Категорија:Следбеници на Исус Христос]]
[[bg:Категория:Мария Магдалена]]
 
[[en:Category:Mary Magdalene]]
17

уредувања