Разговор со корисник:Vargenau: Разлика помеѓу преработките

с
Нема опис на уредувањето
 
==Delete template==
Hello. If you want to mark a category for deletion, just add this template <nowiki>{{Delete}}</nowiki>. Salute.--[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup> 19:42, 7 април 2010 (UTC)
:OK, thank you. [[User:Vargenau|Vargenau]] <small>([[User talk:Vargenau|разговор]])</small> 19:44, 7 април 2010 (UTC)
5.090

уредувања