Роза Луксембург: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: an:Rosa Luxemburgo
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 77.29.207.184 (разговор), вратено на последната верзија на Alexbot)
с (Бот Менува: an:Rosa Luxemburgo)
 
[[af:Rosa Luxemburg]]
[[an:Rosa LuksemburgLuxemburgo]]
[[ar:روزا لكسمبورغ]]
[[arz:روزا لوكسيمبورج]]
46.384

уредувања