Знаме на Ватикан: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: be:Сцяг Ватыкана
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: gl:Bandeira da Cidade do Vaticano; козметички промени)
с (Бот Додава: be:Сцяг Ватыкана)
 
[[ar:علم الفاتيكان]]
[[be:Сцяг Ватыкана]]
[[be-x-old:Сьцяг Ватыкану]]
[[bg:Национално знаме на Ватикана]]
86.434

уредувања