Алто Парагвај (департман): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: fi:Alto Paraguayn maakunta
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: it:Dipartimento dell'Alto Paraguay)
с (Бот Додава: fi:Alto Paraguayn maakunta)
[[en:Alto Paraguay Department]]
[[es:Departamento de Alto Paraguay]]
[[fi:Alto Paraguayn maakunta]]
[[fr:Département de l'Alto Paraguay]]
[[gn:Alto Paraguái]]
86.434

уредувања