Франција на Олимписките игри: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: pt:França nos Jogos Olímpicos
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pt:França nos Jogos Olímpicos)
[[nl:Frankrijk op de Olympische Spelen]]
[[pl:Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich]]
[[pt:França nos Jogos Olímpicos]]
[[ru:Франция на Олимпийских играх]]
[[sr:Француска на олимпијским играма]]
46.384

уредувања