Разлика помеѓу преработките на „Вестминстер“

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ga:Westminster
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ga:Westminster)
[[fi:Westminster]]
[[fr:Westminster]]
[[ga:Westminster]]
[[he:וסטמינסטר]]
[[hi:वेस्टमिंस्टर]]
109.264

уредувања