Разлика помеѓу преработките на „Хуан Карлос I“

Додадени 69 бајти ,  пред 10 години
с
с (Категорија:Родени во 1938 година)
[[an:Chuan Carlos I d'Espanya]]
[[ar:خوان كارلوس الأول]]
[[arz:خوان كارلوس الاولانى ملك اسبانيا]]
[[ast:Xuan Carlos I d'España]]
[[be-x-old:Хуан-Карлас I]]
1.760

уредувања