Лубрин: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2.604 бајти ,  пред 12 години
Создадена страница со: <!-- Infobox begins -->{{Infobox settlement |official_name = Лубрин |nickname = |motto = |image_skyline ...
(Создадена страница со: <!-- Infobox begins -->{{Infobox settlement |official_name = Лубрин |nickname = |motto = |image_skyline ...)
(нема разлика)