Разлика помеѓу преработките на „Таа (списание)“

Додадени 43 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
{{внимание}}
 
[[Слика:Taa.gif|200px|thumb|Таа]]
 
'''Таа''' е списание на издавачката куќа [[НАМ - Издавачка куќа|НАМ]], од [[Скопје]].
980

уредувања